Бурштин України

Бурштин України

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас, зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів. Використовуючи досвід майстрів та досягнення сучасності ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, розробляємо та впроваджуємо нові ідеї та моделі продукції.

Вироби підприємства задовольнять смаки найпримхливіших покупців, адже асортимент ДП «Бурштин України» - це понад 500 видів ювелірних прикрас з бурштину та дорогоцінних металів. Серед них намиста, браслети, кулони, брошки, сережки, персні, підвіски, кольє і т.д. Кожен виріб неповторний, як і бурштин, використаний для його виробництва, камінь дивує різноманітністю форм та відтінків. За оцінкою Польської Академії наук український бурштин світлого жовто-зеленого кольору визнано унікальним і його видобування пов’язано тільки з українським родовищем Клесова.

Підприємство «Бурштин України» вперше започаткувало випуск картин, панно, портретів, що виготовляються з бурштинової крихти або інкрустовані бурштином. Новим напрямком нашої діяльності є виготовлення ікон різних християнських віровчень, а особливо старовинних та рідкісних ікон. Користуються великим попитом ікони інкрустовані сяючими пластинами та кабошонами самоцвіту, таких рідкісних кольорів, як жовтувато-зелений та білий.

Серед багатої колекції сувенірної продукції «Бурштин України» пропонує Вам також предмети інтер’єру, вироби нового оригінального направлення – сувеніри державної та рекламної символіки вітчизняних підприємств.

Вироби ДП «Бурштин України» отримали визнання не лише серед вітчизняних поціновувачів ювелірного мистецтва, бездоганна якість нашої продукції отримала високу міжнародну оцінку. Підприємство постійно приймає участь у виставках, що проводяться в найбільших містах України та Польщі, є лауреатом різноманітних конкурсів. Вся сировина та продукція підприємства проходять ретельну перевірку на відповідність стандартам на кожному етапі виробництва, а кожен камінь підлягає гемологічній експертизі.

Підприємство «Бурштин України» реалізовує свою продукцію через мережу власних фірмових магазинів і дилерів у багатьох регіонах України. Оптовим покупцям надається гнучка система знижок, вигідні умови співпраці, конкурентноздатні ціни та індивідуальний підхід до кожного партнера.

Фірмовий магазин "БУРШТИН"

Перейти до магазину

Музей Бурштину

Бурштин - це «соснова сльоза», що причаїлись в землі більше ніж на 40 мільйонів років. В цьому камені наче на древньому фото можна побачити свідків епохи неоліту - різноманітних комах, фрагменти рослин та деревини, рештки прадавніх тварин. Археологи часто зустрічають різні янтарні прикраси та обереги серед решток матеріальних світів майже всіх епох на шляху розвитку цивілізації. Так на Рівненщині знайдений унікальний диск- амулет з характерним краповим малюнком хреста, аналоги якого знайдені також у Польщі та Німеччині. Що свідчить про широке розповсюдження культури янтарю по всій Європі.

У всі часи самоцвіт приваблював людей своїми загадковими властивостями. Отож, пропонуємо і Вам доторкнутись до бурштинового світу.

Перший в Україні Музей Бурштину був створений на нашому підприємстві ще у далекі 90-ті роки. Його відвідували перші особи нашої держави, безліч урядових та дружніх делегацій, просто бажаючі та екскурсанти. Більш докладно з історією видобутку, унікальними зразками каменю (найбільший вагою 1930 грам), рідкісними інклюзіями, а також ексклюзивними ювелірними виробами з бурштину кожен бажаючий може тут ознайомитись. Гостинно просимо завітати на 1 поверх державного підприємства «Бурштин України» і поринути у романтичний екскурс по глибинах рідного краю.

  • Slider 09
  • Slider 07
  • Slider 08
  • Slider 01
  • Slider 02
  • Slider 03
  • Slider 04
  • Slider 05
  • Slider 06
  • Slider 10

Як з нами зв'язатись

Ми знаходимось за адресою: 33027, Україна, м. Рівне, вул. Київська, 94 Приймальня: тел/факс. +38 (0362) 62-06-45 e-mail: office@amber-gem.com Відділ постачання і збуту (маркетингу): тел.+38 (0362) 62-06-71 +38 (097) 992 -12-13 e-mail: market@amber-gem.com

Документи