Музей Бурштину

Бурштин - це «соснова сльоза», що причаїлись в землі більше ніж на 40 мільйонів років. В цьому камені наче на древньому фото можна побачити свідків епохи неоліту - різноманітних комах, фрагменти рослин та деревини, рештки прадавніх тварин. Археологи часто зустрічають різні янтарні прикраси та обереги серед решток матеріальних світів майже всіх епох на шляху розвитку цивілізації. Так на Рівненщині знайдений унікальний диск- амулет з характерним краповим малюнком хреста, аналоги якого знайдені також у Польщі та Німеччині. Що свідчить про широке розповсюдження культури янтарю по всій Європі.

У всі часи самоцвіт приваблював людей своїми загадковими властивостями. Отож, пропонуємо і Вам доторкнутись до бурштинового світу.

Перший в Україні Музей Бурштину був створений на нашому підприємстві ще у далекі 90-ті роки. Його відвідували перші особи нашої держави, безліч урядових та дружніх делегацій, просто бажаючі та екскурсанти. Більш докладно з історією видобутку, унікальними зразками каменю (найбільший вагою 1930 грам), рідкісними інклюзіями, а також ексклюзивними ювелірними виробами з бурштину кожен бажаючий може тут ознайомитись. Гостинно просимо завітати на 1 поверх державного підприємства «Бурштин України» і поринути у романтичний екскурс по глибинах рідного краю.