Бурштин України

Бурштин України

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас, зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів. Використовуючи досвід майстрів та досягнення сучасності ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, розробляємо та впроваджуємо нові ідеї та моделі продукції.

Вироби підприємства задовольнять смаки найпримхливіших покупців, адже асортимент ДП «Бурштин України» - це понад 500 видів ювелірних прикрас з бурштину та дорогоцінних металів. Серед них намиста, браслети, кулони, брошки, сережки, персні, підвіски, кольє і т.д. Кожен виріб неповторний, як і бурштин, використаний для його виробництва, камінь дивує різноманітністю форм та відтінків. За оцінкою Польської Академії наук український бурштин світлого жовто-зеленого кольору визнано унікальним і його видобування пов’язано тільки з українським родовищем Клесова.

Підприємство «Бурштин України» вперше започаткувало випуск картин, панно, портретів, що виготовляються з бурштинової крихти або інкрустовані бурштином. Новим напрямком нашої діяльності є виготовлення ікон різних християнських віровчень, а особливо старовинних та рідкісних ікон. Користуються великим попитом ікони інкрустовані сяючими пластинами та кабошонами самоцвіту, таких рідкісних кольорів, як жовтувато-зелений та білий.

Серед багатої колекції сувенірної продукції «Бурштин України» пропонує Вам також предмети інтер’єру, вироби нового оригінального направлення – сувеніри державної та рекламної символіки вітчизняних підприємств.

Вироби ДП «Бурштин України» отримали визнання не лише серед вітчизняних поціновувачів ювелірного мистецтва, бездоганна якість нашої продукції отримала високу міжнародну оцінку. Підприємство постійно приймає участь у виставках, що проводяться в найбільших містах України та Польщі, є лауреатом різноманітних конкурсів. Вся сировина та продукція підприємства проходять ретельну перевірку на відповідність стандартам на кожному етапі виробництва, а кожен камінь підлягає гемологічній експертизі.

Підприємство «Бурштин України» реалізовує свою продукцію через мережу власних фірмових магазинів і дилерів у багатьох регіонах України. Оптовим покупцям надається гнучка система знижок, вигідні умови співпраці, конкурентноздатні ціни та індивідуальний підхід до кожного партнера.