Державне підприємство «Бурштин України»


Природна досконалість у кожному виробі


Державне підприємство «Бурштин України» є єдиним підприємством з повним циклом переробки бурштину від його видобутку до реалізації готової продукції.

Нині розгорнута діяльність підприємства у трьох напрямках. Це виробництво виробів з бурштину - прикраси, сувеніри жіночого та чоловічого асортименту, другий напрямок – вироби з бурштину в сріблі, а також - виробництво картин, ікон, портретів з бурштину, які виготовляються за унікальною та єдиною в світі технологією. Основоположниками такої майстерності є майстри державного підприємства «Бурштин України». Продукція державного підприємства «Бурштин України» найвищої, гарантованої якості та набуває дедалі більшого попиту не лише в Україні, а й за її межами.

З історією утворення бурштину та шляхом розвитку державного підприємства «Бурштин України» найкраще познайомитися у Музеї бурштину, що знаходиться на території підприємства, та є, свого роду, унікальним в Україні. Вхід безкоштовний.

В музеї представлені:

  • унікальні зразки бурштину вагою від 500 грамів, найбільшим серед яких є зразок бурштину вагою 1930 грамів;
  • рідкісні зразки бурштину з включеннями органічного та неорганічного походження;
  • перші ювелірні вироби та сучасні ексклюзивні високохудожні роботи майстрів підприємства.

Бурштин випромінює тиху симфонію золотого сяйва. Його теплі відтінки налаштовують на спокійний та позитивний настрій. Кажуть, що дарувати бурштин - це означає дарувати щастя. Подарувати краплинку щастя Ви можете, завітавши до фірмових магазинів Державного підприємства "Бурштин України" у місті Рівному.

Статутні документи та фінансові результатиДП Бурштин України

Державне підприємство «Бурштин України» оголошує про проведення відкритого конкурсу на залучення потенційних субпідрядників для реалізації Пілотного проекту рекультивації. Детальніше за посиланням.