Державне підприємство «Бурштин України»


Природна досконалість у кожному виробі


Державне підприємство «Бурштин України» є єдиним підприємством з повним циклом переробки бурштину від його видобутку до реалізації готової продукції.

Нині розгорнута діяльність підприємства у трьох напрямках. Це виробництво виробів з бурштину - прикраси, сувеніри жіночого та чоловічого асортименту, другий напрямок – вироби з бурштину в сріблі, а також - виробництво картин, ікон, портретів з бурштину, які виготовляються за унікальною та єдиною в світі технологією. Основоположниками такої майстерності є майстри державного підприємства «Бурштин України». Продукція державного підприємства «Бурштин України» найвищої, гарантованої якості та набуває дедалі більшого попиту не лише в Україні, а й за її межами.

З історією утворення бурштину та шляхом розвитку державного підприємства «Бурштин України» найкраще познайомитися у Музеї бурштину, що знаходиться на території підприємства, та є, свого роду, унікальним в Україні. Вхід безкоштовний.

В музеї представлені:

  • унікальні зразки бурштину вагою від 500 грамів, найбільшим серед яких є зразок бурштину вагою 1930 грамів;
  • рідкісні зразки бурштину з включеннями органічного та неорганічного походження;
  • перші ювелірні вироби та сучасні ексклюзивні високохудожні роботи майстрів підприємства.

Бурштин випромінює тиху симфонію золотого сяйва. Його теплі відтінки налаштовують на спокійний та позитивний настрій. Кажуть, що дарувати бурштин - це означає дарувати щастя. Подарувати краплинку щастя Ви можете, завітавши до фірмових магазинів Державного підприємства "Бурштин України" у місті Рівному.

Статутні документи та фінансові результати ДП Бурштин України

Державне підприємство «Бурштин України» оголошує про проведення відкритого конкурсу на залучення потенційних субпідрядників для реалізації Пілотного проекту рекультивації. Детальніше за посиланням.